ČAKROVÁ ZVÍŘATA SÍLY – Přihláška ke kursu

Začátek kursu 8. 11. 2019, 6 týdnů

Chceš poznat tvá čakrová zvířata síly, a komunikací s nimi uzdravit svou duši? Potřebuješ duchovní pomoc na obnovení tvé životní síly a pomoc při rozhodování v důležitých životních otázkách?

Seznámíš se s funkcemi svých čaker, dokážeš je diagnostikovat i napravit. A sice hlubinnou imaginací a spoluprácí s čakrovými zvířaty. Jedno je jisté - jestli se ti to povede, bude tě to nesmírně bavit! A jestli ne... no prostě čti ještě dál ...

cd-cover-2993240_1280
The most important thing is to not stop questioning.

KURS: ČAKROVÁ ZVÍŘATA SÍLY

Léčiví průvodci, rádci a přátelé. Obnova a energie pro tvůj život!

Najdeš s mou pomocí tvá čakrová zvířata síly, a další zvířata pro jiné oblasti - např. pro tvé vztahy, tvé zdraví nebo poslání - prostě pro ty oblasti života, kde potřebuješ radu a pomoc.

Komunikací se svými zvířaty síly se můžeš rozvíjet na své cestě bez toho, aniž by se ti do toho někdo další pletl.

Tvé zvíře síly ti poradí a pomůže. Budeš moci uzavřít staré příběhy, a začít lehce a obnoveně další. Budeš mít vždy někoho, na koho se můžeš obrátit. Postupně pochopíš, co je pro tebe v životě důležité, a co ne. Nastolíš ve svém životě rovnováhu.

V TOMTO KURSU TI PŘESNĚ UKÁŽU, ŽE JE TO MOŽNÉ!

Komunikace se zvířaty síly ti pomůže ve tvém životě například v těchto situacích:

 • deprese, obavy a strach  
 • vztahové problémy
 • konflikty, mobbing
 • tělesné problémy
 • odstranění energetických bloků
 • léčení tvých starých ran na duši
 • posílení pocitu sebeúcty
 • tvůj duševní spirituální rozvoj
 • rozšíření vlastního vědomí

CO KURS OBSAHUJE?

KURS ZAČNE v 8. listopadu 2019.

 • každý pátek po dobu 6 týdnů dostaneš 1 lekci: video a text = 6 LEKCÍ
 • 3 x se setkáme na ZOOM, to je online - setkávací program, něco jako skype, tak abychom mohli společně procvičovat a abych ti zodpověděla tvé dotazy = 3 ONLINE SETKÁNÍ
 • 30 minut osobní hovor online 1 : 1 s šamankou Namu, pro ty, co budou mít zájem, zeptat se na něco osobního či pomoci s látkou kursu.
 • Uzavřená skupina na Facebooku, jen pro tento kurs! Abyste se mne mohli ptát, nebo sdělovat své dojmy, pocity a zážitky - každodenní podpora.

Postupně dostaneš přístup ke všem materiálům. Ty budou pro tebe přístupné po dobu 6 měsíců.  Naše skupina na facebooku bude také otevřena po dobu 6 měsíců, takže co nestihneš během kursu, můžeš propracovat i později. Během té doby jsem připravena ti tvé dotazy zodpovídat a být tam s vámi 🙂

 

6 LEKCÍ:

 1. LEKCE – Úvod – základní info o čakrách - Jak vstoupit do stavu hlubinné komunikace – Jak komunikovat – Čakry 1 a 2
 2. LEKCE – Aura - Čakry 3 a 4
 3. LEKCE – Léčivé kameny pro čakry – Čakry 5, 6 a 7
 4. LEKCE – Kreativita - Konference s čakrovými zvířaty
 5. LEKCE – Zvířata síly pro léčení nemocí
 6. LEKCE – Zvířata síly pro pomoc v různých oblastech života – doplnění, závěr
 7. LEKCE - NOVÁ! PŘÍDAVNĚ: Seznámení se Slovanskými bohy a jak se s nimi dá komunikovat a pracovat!

PRO KOHO KURS NENÍ: pokud nemáš ještě vůbec žádné zkušenosti s vizuální představivostí, neúčastnil/a ses vedených meditací, ani ses neúčastnil/a mých webinářů - je možné, že tato cesta hlubinné imaginace není pro tebe. Nebudeš to vědět, dokud to nevyzkoušíš. Pokud váháš, a nevíš - podívej se nejdřív na můj webinář ČAKROVÁ ZVÍŘATA A DALŠÍ POUŽITÍ HLUBINNÉ IMAGINACE - jestli se ti povede jít se mnou na meditaci, která je ve webináři, pak jsi zde v kursu vřele vítán/a! Ten webinář je zdarma.

Jsem Šamanka Namu, a budu tě provádět a doprovázet celým procesem. 20 let se intenzivně věnuji šamanskému poslání a práci s lidmi, skupinami, přírodou, místy síly a megality. Vyléčení člověka na rovině duše a obnovení jeho spojení s jemněhmotným světem a přírodou jsou při tom mým nejdůležitějším cílem.

CENA: 1200,-

CHCEŠ BÝT TAKÉ SOUČÁSTÍ TĚCHTO KRÁSNÝCH SETKÁNÍ? Neznám žádný jiný způsob, kde bys mohl/a sám/a léčit své čakry s úsměvem na tváři. Budeš se každý den těšít na chvíle, kdy budeš moci hovořit a promlouvat se svými čakrovými zvířaty!

 

> Udělej něco pro svůj osobní vývoj a přihlaš se do kursu ZDE! <

Těším se na naše přítomná i budoucí setkání! ♥

Šamanka Namu