Aktivace vnitřního slunce s KOLJADOU a LADOU – vánoce 2020

+SLOVANŠTÍ BOHOVÉ

Ahoj!

Srdečně tě zvu na slunovratový webinář!

AKTIVACE VNITŘNÍHO SLUNCE - KOLJADNÍKU - S KOLJADOU A LADOU

21. 12. 2020 ve 13.30, záznam bude k dispozici do 3. 1. 2021

Blíží se vánoce a tím i svátek slovanského boha Koljady. Koljada ti může darovat úžasné tvůrčí energie, které tě lehce a radostně přivedou k realizaci mnohého, o čem jsi snil, a také mnohého, co by tě před tím ani nenapadlo!

Koljadník a Ladinec zaktivují tvoji sílu lásky a tvoření. Obnova vnitřního světla, tak jako staré slunce odešlo, a nové nastupuje.

A proto tě zvu na webinář, aby jsi i ty měl/a šanci setkat se s bohem Koljadou a bohyní Ladou a získat tak tvůrčí sílu. Máš zájem?

AKTIVACE KOLJADNÍKU S KOLJADOU A LADOU

Z webináře je záznam, který bude k dispozici do 3. 1. 2020, tedy v té době, kdy je svátek KOLJADY aktuální. Záznam z webináře najdete na youtube na kanálu PAPRSKY:

ZÁZNAM je ZDE

A zde je ÚVODNÍ VIDEO k webináři, určitě se na něj před webinářem podívej!

Audio - jen meditace - pro ty kteří viděli webinář a chtějí si meditaci zopáknout ZDE

 

A pokud tě zajímá osobní kontakt i s dalšími bohy, můžeš pak sám podle svých potřeb a uvážení komunikovat i s nimi – stejným způsobem, jak vám ukáži na webináři.

Koljadu jsem vybrala proto, že jsem s ním už sama měla velmi zajímavou zkušenost.

Jeho symbol neboli obereg je osmiramenná svastka – symbol aktivního slunce. Jmenuje se KOLJADNIK, někteří mu říkají KOLOVRAT. Podle tradičního podání posiluje mužskou tvořivou sílu, uskutečňuje na zemi obnovu a přeměnu k lepšímu, je to symbol vítězství světla nad tmou a světlého dne nad nocí. Kromě toho, dává mužům sílu k tvůrčí práci i v bitvě s nepřítelem.

Ženský, opačně se točící LADINEC přináší lásku, harmonii a štěstí v rodině. LADINEC nosily dívky a ženy jako ochranu před zlými energiemi.

Takže, milé ženy, aby nebyla ukrácena ženská vyrovnávající síla, zavoláme i Ladu. Aby pro nás ženy vyrovnala svojí energií tu jinak ryze mužskou. No je to skvělé?

Od noci před Slunovratem počínaje setměním (u mnohých národů začíná den ne v půlnoci, ale setměním, tak jako život začíná ve tmě matčina bříška) je 12 dní, které jsou něčím zvláštní.

V tu dobu se tradičně nesmělo pracovat, a v žádném případě se nesmělo šít a prát a rozvěšovat prádlo (oblečení odpovídá symbolicky tělu, jako oblečení pro duši). Místo toho se denně vykuřovaly všechny místnosti domu, stáje a hospodářské budovy, říkaly se ochranné modlitby.

Nový počátek nového roku má v sobě zapsán osud celého roku. Ale v okamžiku počátku i my můžem něco připsat. Dokonce už před tím, v době adventu, kdy se posílají přání bízkým a přátelům. Proto přejme v době adventu a v okamžiku rozsvícení svíček na stromě života všem bytostem dobro, blahobyt, pohodu, zdraví a poznání.

 

 

Krásné vánoce Vám přeje Šamanka Namu