Jak použít své tvůrčí myšlení

Chcete lepší zdraví, vhodnějšího partnera, skvělou práci, dům se zahradou? Nebo dokonce přispět k vytvoření nového, mírumilovného světa? V principu se to dělá takhle:

Myšlenka je šablona, podle které se tvoření děje. Avšak sama myšlenka je slabá. Co jí dodá sílu?

VAŠE RADOST!

Postup:

  1. Pomyslete, že to co chcete tvořit má sloužit k dobru celému světu (pokud nevíte, proč by mělo být vaše nové láskyplné partnerství k dobru celému světu, tak proto: zvýšíte tím sílu radosti na Zemi, zvýšíte tím vibrace pro všechny bytosti).
  2. Vytvořte si vizi žádané budoucnosti, a sice velmi živě a detailně.
  3. Vžijte se do toho tak, jako by to už bylo, prožívejte tu radost a vděk, který už ted pocitujete.
  4. Na ukončení tuto vizi i s vaším skvělým pocitem vložte do veliké světlé koule a pošlete ji vzhůru do tvůrčího prostoru. Můžete ji poslat jedlí nebo smrkem, ty jsou k tomu určeny.

TO JE VŠE!

Tak jednoduché? A nemá to nějaký háček? Má!

Má to ten háček, že ve svém podvědomí můžete mít nějaký program, který je proti. Např. vám vaše matka říkala, že „Ty si nikdy nenajdeš pořádnýho chlapa“, nebo váš děda „Bez práce nejsou koláče“, možná jste se sami kdysi zapřisáhli „Už nikdy nechci… nebudu…“ a už jste to zapomněli, ale vaše podvědomí nezapomnělo.

Jsou v tom našem podvědomí uloženy různé věci, které řídí naši realitu, ani o tom nevíme.

Proto: po bodu 2. se zeptejte svého podvědomí a všech částí vašeho „já“, jestli něco stojí v cestě vaší nové realitě. Jestli je nějaká vaše část proti. V meditačním rozpoložení se vám ta část nějak ukáže, a je na vás, si s ní popovídat a přátelsky se rozloučit.

Samozřejmě je potřeba celý proces (body 1 - 4) každý den opakovat. Jak dlouho, to musíte cítit, to záleží na tom, o jak velkou změnu oproti současnému stavu se jedná.

Ale nebojte, je to záživný proces a každým dnem budete cítit, jak se zvyšují vaše energie a radost! Pro duchovně pokročilé je to zábava…

S přáním skvělých výsledků

Šamanka Namu