webinář NAJDI SVÉ ZVÍŘE SÍLY, A NAUČ SE S NÍM KOMUNIKOVAT

TVOJE ZVÍŘE SÍLY

Tvé hlavní zvíře síly odpovídá svým charakterem a druhem síly tobě. Je s tebou nějak příbuzné. Další zvířata síly, především ta, která tě doprovázejí na čas, však bývají spíš doplněním, přinášejí ti něco, co ti chybí, co ještě nemáš a potřebuješ se sebou spojit.

Zvíře síly může být i mravenec, sojka, veverka, losos...

Zvíře síly můžeš požádat o pomoc, když se necítíš dobře (možná ti ukáže studánku se živou vodou, možná tě dovede k delfínům, aby sis s nimi pohrál a uvolnil se, možná si s tebou sedne pod strom...).

Můžeš se ho zeptat na radu (k tomu je možné si vytvořit filmové plátno a spolu se zvířetem  se podívat, co ti ukáže, nebo vytvořit symboly pro různé možnosti a podívat se, který symbol zvíře vyhodí a které třeba nechá zvětšit nebo ho rozsvítí, abys věděl, že to je ono).

Můžeš se ho zeptat, co máš udělat jako další vývojový krok (mně na začátku zvíře řeklo, že si mám napsat všechny moje pozitivní aspekty, vedle toho tomu odpovídající negativní, a smířit se s tím, že to oboje jsem já 🙂 ).

Můžeš s ním prozkoumávat všechny oblasti, které tě zajímají, za předpokladu, že zvíře bude souhlasit (poznat horní a dolní svět, podívat se kam chodí ti, co zemřou, cestovat na jiné planety...).

Při PRVNÍ cestě však běž na cestu za tím jediným účelem - své zvíře síly poznat, spřátelit se, a pak požádat, aby ti ukázalo to, co je pro tebe v tomto momentě nějak důležité. Tedy zvíře síly bude rozhodovat o tom, co budeš dělat, co ti ukáže, kam tě zavede.

Tady je záznam  webináře ZVŘE SÍLY I. Ten vlevo je pro rychlý internet a ten vpravo je horší kvality, ale lze jej přehrát i na pomalém internetu (video lze samozřejmě zvětšit):

(Další tipy k šamanskému cestování dole pod videi)

Pokud už víš jak na to, a chceš to vyzkoušet bez mého doprovodu, doporučuji si pustit šamanské bubnování jako podporu. BUBNY1 nebo BUBNY2

Nebo si můžeš pustit moje uvedení na šam. cestu, pak  to moje zastavit a pustit bubny.

 

A kdo již zvládnul tento webinář, může se učit na dalším webináři, ZVÍŘE SÍLY II. Tam se dozvíte, že si musíte vybudovat výchozí základnu. A také to hned uděláme a budeme se energeticky čistit a nabíjet. Je to předpoklad pro smysluplné cestování.

Webinář JAK PRACOVAT SE ZVÍŘATY SÍLY