Pálení čarodějnic?!!

Mnozí z vás se připravují na tzv. „pálení čarodějnic“.

Dějinné pozadí tohoto černomagického a zlého rituálu je tento:

V noci z 30. dubna na 1. května se před příchodem církevníků do našich zemí slavil svátek početí (ve skutečnosti to byl nejspíš první úplněk ve znamení Býka). Oslavovalo se spojení Slunce a Země, ze kterého měla v budoucích měsících vzniknout bohatá úroda a hojnost. Slavilo se nevázeně – byl to svátek jara, svátek početí nového života, páry chodily do přírody a milovaly se, využívaly a podporovaly se tím energie spojení a početí. Ne náhodou byla za devět měsíců spousta novorozenců… Mimo to se dělaly ohně, které měly spálit vše staré a nepotřebné a připravit cestu novému cyklu života (skákání přes ohen). Také se sbíraly léčivé byliny, které byly důležitou součástí tehdejšího života.   

Příchod církevnictví však znamenal pomalé, ale jisté ukončení našich tradic. Naši předkové bojovali za svou svobodu a za své tradice, a církev přitvrzovala. Nakonec to vše vyústilo v upalování neposlušných lidí, především žen. Jejich moudrost a znalosti kolem léčitelství a bylinek byly prohlášeny za „čarodějnictví“, a kdo byl v tento den přistižen při sbírání bylinek či při jakékoliv oslavě, byl rovnou vlečen na hranici a upálen. Je to zlé, ale lidé jsou většinou lehce zfanatizovatelní a církev měla tenkrát už velký vliv na myšlení lidí, a ve svém mocenském zájmu působila vší silou proti starým, necírkevním tradicím.

Samozřejmě, dnes už se lidí nedávají upalovat na hranice, ale bez znalosti dějin upalujeme dnes ženské postavy. Nezávisle na tom, jestly vy o tom víte nebo nevíte, účastníte se černomagického rituálu namířeného nejen proti vlastním předkům a proti jejich moudrosti, ale tím i proti vaší osobní vnitřní moudrosti, proti přírodě, proti ženám. Každý rituál má vliv na zúčastněné i nezúčastněné osoby. Vážně, opravdu tohle chcete?

Ženy, chcete i nadále ničit svou ženskou sílu a vnirtřní moudrost? Muži, chcete ubližovat ženám? A všichni dohromady, vážně chceme ještě dnes dávat církvi moc nad našimi životy, byt se odehrává na jemněhmotné úrovni? Neznalost zákona neomlouvá…

slavnost

Je to stejně absurdní, jako kdybychom vytvořii makety Jana Husa a každoročně ho znovu a znovu upalovali, a to na mnoha místech Čech současně… už je vám to jasné?

Slavte, množte se, hodujte … ale proboha nechte už toho upalování!!!

 

S láskou v srdci a s úctou k našim předkům

Namu