ČLÁNKY

xx

Zkušenosti se stromy

Je večer, jsme čtyři, a jedeme v autokaravanu po Portugalsku. Jelikož se stmívá, hledáme místo na spaní. Písečná cesta nás zve mezi borovice, abychom tam zatočili. Vypadá to jako dobrá možnost ke spaní. Po rychlém rozhodnutí tedy odbočíme, ujedeme pár metrů a konec. Skončili jsme v hlubokém písku.

Léčivé rostliny

Nejprve jsem chtěla tímto způsobem poznat léčivé rostliny. „Založila“ jsem vedle své louky v paralelním světě bylinkovou zahrádku. Samozřejmě vím, kde a kdy jaké rostliny rostou a jak vypadají. Založila zde znamená: vytvořila silou své myšlenky.

Elfové, malé vzdušné bytůstky, kočka, holub a skřítkové

Hned při příchodu na louku mě očekává Bílý had, který chce, abych jej následovala. Prosím, aby počkal, vykoupu se v potoce, zavolám medvědici a potom jdeme společně k velkému stromu, tomu samému, jako nedávno – ke Stromu světa.

Prostor lásky

Proč jsme na této planetě? Mnoho spirituálních škol tvrdí, že jsme tady, abychom se učili. Že se jedná o „vyškolovací planetu“, někteří mluví dokonce o „trestné kolonii“ nebo o „planetě-vězení“. To nám má vsugerovat, že jsme špatní a že je třeba nás „vylepšit“ pomocí bolestí a biče. A nebo, že jsme něčí obětí.

Ovládání emocí

Kdybych měla říci, jak na mne tato slova „ovládání emocí“ působí, tak takto: energie jdou dolů. Přičemž vím, že když čtu pravdivé, důležité věci, jdou nahoru, jako např. u větší části knih Anastasie. Pokračování zde