OHLASY KLIENTŮ A ŽÁKŮ

Lenka V.: Prošla jsem řadou kurzů a škol "duchovní léčby". Dnes hledám nové zkušenosti zásadně jen svou intuicí a díky tomu se objevila Namu - láskyplná a něžná bytost, kde nevidím žádné ego, žádné postranní úmysly ani jakýkoliv druh šílenství, jen čistou lásku, velkou zkušenost, hloubku a upřímnost.
Houpu se na těchto vlnách a nechávám se beze strachu volně unášet v proudu moudrosti Namu a cítím se lehká, očištěná a zářící.
Děkuji Ti Namu!

Niky T.: „Je to velká žena se srdcem ze zlata.“

Irena S.: „Z celého srdce děkuji, šamanko Namu.“

Diana B.: Namu jsem poznala přes internet na podzim 2016.. Nabídla mi svou pomoc a já ji ráda přijala, pro mého tátu. Od dubna 2016 ležel v nemocnici po těžkém úrazu hlavy. Byl stále ve stavu bdělého komatu a lékaři nám nedávali žádnou naději.

My jsme se té naděje ale nikdy nevzdali. Přijali jsme rádi každou pomoc, kterou jsme mohli dostat. I takovou, které jsme nerozuměli, ale důvěřovali. Namu jsem důvěřovala hned. Její srdečný způsob a znalosti v jejím oboru nám daly novou naději.

Co se mi moc líbilo, byla její upřímnost, i když to sem tam bolelo. Ale tím jsem i věděla, že není šarlatán.

Tátovi se nyní daří o moc lépe, už i trochu chodí (6/2017), což si lékaři a zdravotníci neumějí vysvětlit. To je jistě i zásluhou šamanské pomoci Namu.

Tomáš: Zdejší setkání, poznání a i těch pár řádek s tebou me inspirovalo k novým krokům, ke kterym jsem se nechtěl rozhoupat 🙂 ze srdce Ti děkuji.

Eva H.: „Šamanské cesty mi ukázaly úplně nový svět. Namu mne naučila, jak je kdykoliv můžu praktikovat. Nejvíce mi pomáhájí při léčení mne, mé rodiny, i našeho pejska. Zjistila jsem, že i vztahy lze tímto způsobm dobře řešit. Vyjasnilo se mi, jak některé situace zvládnout, kterým směrem se vydat.

Šamanské cesty se mi staly velikým pomocníkem i při velkém smutku, např. když zemřel někdo z rodiny – dokázala jsem si s nimi popovídat i po jejich odchodu a to mi moc pomohlo.

A pro zajímavost, na šamanských cestách přijdete na to, že řešení je časo jednoduché a humorné. Např. Jsem jednou byla léčena tak, že mne medvědice vymetala smetákem, vše nezdravé vymetla – a já se pak skutečně cítila lehká a plná energie. Můžu vřele doporučit!

1plitvice-2637917_1920