OHLASY KLIENTŮ A ŽÁKŮ

Jakub D.: Jsem nesmírně moc rád za to, že se Namu stala jedním z mých léčitelů a průvodců životem. Ony se vždy ukážou situace, kdy vím, že zrovna na tohle potřebuju její pomoc a radu. Samozřejmě, přišly i pochybnosti o tom, zda její práce je opravdu efektivní, ale dlouhodobé výsledky, které prociťuju mluví za vše. Úžasná je její skromnost, moudrost, nadhled nad situací ... však až uslyšíte její hlas, třeba při Vaší šamanské cestě, budete to hltat stejně jako já 🙂 ... Tímto bych ti chtěl vyjádřit moje opravdové DÍKY a byl bych rád, kdyby bylo zde pod příspěvkem uveřejněno celé mé jméno, protože Tvojí práci rád komukoli bez pochybností rád doporučím... Jakub Ďurica ...

Lenka V.: Prošla jsem řadou kurzů a škol "duchovní léčby". Dnes hledám nové zkušenosti zásadně jen svou intuicí a díky tomu se objevila Namu - láskyplná a něžná bytost, kde nevidím žádné ego, žádné postranní úmysly ani jakýkoliv druh šílenství, jen čistou lásku, velkou zkušenost, hloubku a upřímnost.
Houpu se na těchto vlnách a nechávám se beze strachu volně unášet v proudu moudrosti Namu a cítím se lehká, očištěná a zářící.
Děkuji Ti Namu!

Niky T.: „Je to velká žena se srdcem ze zlata.“

Irena S.: „Z celého srdce děkuji, šamanko Namu.“

Diana B.: Namu jsem poznala přes internet na podzim 2016.. Nabídla mi svou pomoc a já ji ráda přijala, pro mého tátu. Od dubna 2016 ležel v nemocnici po těžkém úrazu hlavy. Byl stále ve stavu bdělého komatu a lékaři nám nedávali žádnou naději.

My jsme se té naděje ale nikdy nevzdali. Přijali jsme rádi každou pomoc, kterou jsme mohli dostat. I takovou, které jsme nerozuměli, ale důvěřovali. Namu jsem důvěřovala hned. Její srdečný způsob a znalosti v jejím oboru nám daly novou naději.

Co se mi moc líbilo, byla její upřímnost, i když to sem tam bolelo. Ale tím jsem i věděla, že není šarlatán.

Tátovi se nyní daří o moc lépe, už i trochu chodí (6/2017), což si lékaři a zdravotníci neumějí vysvětlit. To je jistě i zásluhou šamanské pomoci Namu.

Tomáš: Zdejší setkání, poznání a i těch pár řádek s tebou me inspirovalo k novým krokům, ke kterym jsem se nechtěl rozhoupat 🙂 ze srdce Ti děkuji.

Eva H.: „Šamanské cesty mi ukázaly úplně nový svět. Namu mne naučila, jak je kdykoliv můžu praktikovat. Nejvíce mi pomáhájí při léčení mne, mé rodiny, i našeho pejska. Zjistila jsem, že i vztahy lze tímto způsobm dobře řešit. Vyjasnilo se mi, jak některé situace zvládnout, kterým směrem se vydat.

Šamanské cesty se mi staly velikým pomocníkem i při velkém smutku, např. když zemřel někdo z rodiny – dokázala jsem si s nimi popovídat i po jejich odchodu a to mi moc pomohlo.

A pro zajímavost, na šamanských cestách přijdete na to, že řešení je časo jednoduché a humorné. Např. Jsem jednou byla léčena tak, že mne medvědice vymetala smetákem, vše nezdravé vymetla – a já se pak skutečně cítila lehká a plná energie. Můžu vřele doporučit!

1plitvice-2637917_1920